Cuccio marka ürünler nerede üretilmektedir ve menşei nedir?

Ürünlerimiz, Amerika Birleşik Devletleri, California eyaleti, Los Angeles şehrinde bulunan iki ayrı üretim tesisimizde üretilmektedir.

Ürünleriniz insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermekte midir?

Ürünlerimiz, Amerikan Sağlık İdaresi’nce (FDA) onaylanmış olup, içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmamaktadır.

Ürünlerinizin geliştirilmesi sırasında hayvanlar üzerinde deneyler yapılıyor mu?

Cuccio bu konuda çok hassas davranmaktadır. Hayvanlar üzerinde kesinlikle herhangi bir deney yapılmamaktadır.

Cuccio markası dünyanın hangi ülkelerinde bulunmaktadır?

Cuccio markasının 130 ülkede resmi distribütörü bulunmaktadır. Ayrıca, 15-20 ülkede ise distribütör adayı vardır. Dolayısıyla, 150’ye yakın ülkede beğenilen, tercih edilen, satışa sunulan küresel bir markadır.

Kalıcı Oje uygulamasından önce tırnak nasıl hazırlanır?

Kalıcı Oje uygulamasından önce tırnak yüzeyinin hazırlanması çok önemlidir. Tırnak yüzeyindeki ölü deriler ve tırnak etleri tamamen temizlenmelidir. Manikür sonrasında ince gritli bir buffer (köpük törpü) ile tırnak yüzeyinin parlaklığı alınmalıdır ve ortaya çıkan toz temizlenmelidir. Tırnak yüzeyinde herhangi bir kalıntı kalması, ojenin hava almasına ve atmasına neden olur.

Kalıcı Oje uygulamasından önce nasıl bir hazırlık yapılması gerekir?

Kalıcı Oje şişesi ilk defa açılıyorsa bir ıspatula yardımıyla şişe 1-2 dk. boyunca karıştırılmalıdır. Böylece dibe çöken pigmentler homojen bir şekilde yayılır ve ojenin gerçek rengi ortaya çıkar. Ayrıca oje 10-15 gün boyunca rafta kullanılmadan beklediyse yine kullanmadan öne karıştırılması önerilir. Ispatula tüysüz bir pet ile temizlenmelidir, şişenin içine tüy kaçmasından kaçınılmalıdır.

Kalıcı Oje nasıl uygulanır?

Cuccio Veneer Kalıcı Oje uygulaması 6 adımdan oluşur;

Adım 1: PREP, manikür sırasında tırnağa hapsolan nemi kurutur. Tüm tırnak yüzeyine sürülür, kısa sürede havada kurur.

Adım 2: FUSE, tırnağın yağını alır ve ojenin yapışkanlığını arttırır. Çok güçlü bir etkisi vardır, tüm tırnak yüzeyine çok az bir miktarda, özellikle darbe alan tırnak uçlarına özenli bir şekilde sürülür. Havada kurur.

Adım 3: BASE COAT, alt katman, tüm tırnak yüzeyine ve uçlarına çok ince bir katman halinde sürülür, tırnağın oje ile lekelenmesini önler. LED makinede 30 sn. de, UV makinede ise 120 sn de kurur.

Adım 4: KALICI OJE, tüm tırnak yüzeyine ince bir katman halinde sürülür, tırnak ucu kapatılır ve LED makinede 30 sn., UV makinede 120 sn. kurutulur. İşlem ikinci kat oje sürülerek tekrarlanır. İkinci katmanda renk kendini gösterecektir.

 

Adım 5: TOP COAT, üst katman, tüm tırnak yüzeyine çok ince bir katman olarak sürülür ve tırnak ucu kapatılır. LED makinede 30 sn., UV makinede 120 sn. kurutulur. Tırnak yüzeyini dış etkilere karşı bir zırh gibi korur ve son ana kadar parlak kalmasını sağlar.

Adım 6: YÜZEY TEMİZLEYİCİ, ojenin yapışkanlığını almak için bir pamuk üzerine bir miktar Yüzey Temizleyici dökülür ve her bir tırnak yüzeyi silinir. Her bir tırnak için farklı bir pamuk kullanılması önerilir.

Son olarak kuruyan tırnak etlerini nemlendirmek ve ojeyi parlatmak için her bir tırnak yüzeyine bir pamuk vasıtasıyla Tırnak Eti Yağı ile masaj yapılması önerilir.

Kalıcı Oje ne kadar süre tırnakta kalır?

Cuccio Veneer Kalıcı Oje, düzgün bir uygulama yapılması durumunda siz çıkartmak isteyene kadar tırnakta kalır.

Kalıcı Oje’niz nasıl kokmaktadır?

Kalıcı ojemiz %100 kokusuz bir ojedir. Dolayısıyla, kokuya alerjisi olanlar rahatlıkla uygulama yaptırabilirler.

Kalıcı Oje’nizin kaç rengi mevcuttur?

Hali hazırda 150 rengimiz mevcuttur. Ancak, bu sayı her geçen gün moda, müşterilerimizin beğeni ve tercihleri dikkate alınarak, ana firmamız tarafından arttırılmaktadır.

Kalıcı Oje’yi kimler uygulayabilir?

Kalıcı Oje özel kurutucu UV veya LED makine yardımıyla uygulanabilen profesyoneller tarafından profesyoneller için üretilmiş bir üründür. Dolayısıyla, profesyonel olmayanların ve/veya makinesi olmayanların uygulayamayacağı bir üründür.

Kalıcı Oje uygulaması sırasında nelere dikkat edilmelidir?

Kalıcı Oje uygulanan kişinin tırnaklarını cildine, saçına, vs. dokundurması tırnağın yağlanmasına neden olur ve ojenin tutuculuğunu azaltır.

Cuccio marka ürünler ile diğer marka ürünleri birlikte kullanılabilir miyim?

Cuccio Veneer Kalıcı Oje Uygulaması bir sistemdir, bütün adımlarının titizlikle uygulanması önemlidir. Diğer marka ürünler ile kullanılması önerilmez. Fakat özellikle Cuccio Base & Top Coat’ı diğer markalarla birlikte kullanmak mümkündür.

Kalıcı Oje tırnağa zarar verir mi?

Kalıcı oje tırnağa zarar vermez, çıkartıldığında da herhangi bir sararma yapmaz. Ayrıca içeriğinde herhangi zehirli bir madde bulunmamaktadır. Tam tersine tırnak üzerinde bir zırh tabakası oluşturduğu için tırnağı darbelere karşı korur, tırnağın sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar.

Bir Kalıcı Oje şişesinden kaç uygulama çıkar?

Bir şişe 13 ml dir, buharlaşmadığı için bütün şişeyi son damlasına kadar etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir şişeden ortalama 50-60 uygulama çıkar.

Kalıcı Oje’yi nasıl çıkartabilirim?

Üst katman, tırnak yüzeyini güçlü bir zırh gibi koruduğu için çıkarma işlemini kolaylaştırmak amacıyla tırnak yüzeyi bir törpü vasıtasıyla törpülenir. Bir parça pamuk üzerine bol miktarda Kalıcı Oje Çıkartıcı Solüsyon dökülür, tırnak yüzeyine yerleştirilerek bir parça alüminyum folyo ile sarılır, 8-10 dk bekledikten sonra kalktığı görülür, kalkmayan kısımlar olur ise hafif bir darbe ile temizlenebilir. Ortam ve elin sıcaklığı çıkarma işleminin süresi için önemli bir faktördür.

Kalıcı Oje makinada ne kadar sürede kurur?

Cuccio Veneer Kalıcı Oje, 3. Adımdan sonra her aşamada makinada kurutulur. LED makinada 30 sn, UV makinada ise 120 sn de kurur.

Kalıcı Oje’nizin içeriği nedir?

Cuccio Veneer Kalıcı Oje, hibrid (melez) oje değildir. Hibrid oje, jel ve oje karışımı olan ojelere verilen isimdir. İçeriğinde oje olan ojeler, şişenin kapağının açılmasından itibaren buharlaşarak yoğunlaşmaktadır ve şişenin yarısı kullanılamamaktadır. Ayrıca oje sağlığa zararlıdır. Bizim ojemizde ise oje bulunmamaktadır. Jel ve 3 kat yoğun doğal pigment bulunmaktadır. Bu nedenle herhangi bir buharlaşma yapmaz ve şişenin son damlasına kadar etkin bir şeklide kullanabilirsiniz.

Üçlü Pigmentasyon Teknolojisi nedir?

Cuccio Veneer kalıcı Oje’de 3 kat yoğun pigment bulunmaktadır ve pigmentler doğaldır, herhangi bir sentetik pigment kullanılmamaktadır.

Kalıcı Oje’yi kimler kullanamaz?

Kalıcı Oje’mizin içeriğinde herhangi bir zararlı madde olmadığı ve kokusuz olduğu için, alerjisi olanlar, astım hastaları, kemoterapi görenler, şeker hastaları, hamileler, hormonal dengesizliği olan kişiler kullanabilirler.

Kalıcı Oje çekme yapar mı?

Kalıcı ojelerin içerisinde jel olduğu için her kalıcı oje çekme yapabilir. Ortam sıcaklığının düşüklüğü ve sürülen ojenin kalınlığı etkilidir.

Kalıcı Oje’nizde zaman içerisinde matlaşma oluyor mu?

Cuccio Veneer Kalıcı Oje, zamanla matlaşmaz, yüzeyinde mikro çatlaklar oluşmaz. Son güne kadar ilk günkü parlaklığını korur.

Kalıcı Oje’nin salon ekonomisine katkıları nelerdir?

Kalıcı Oje, salonlar için ekonomik olarak son derece karlı bir üründür.

Haftalık Oje nasıl uygulanır?

Haftalık Oje, uygulamasından önce manikür yapılarak tırnak yüzeyinin hazırlanması önemlidir. Uygulama sırasında herhangi bir makine kullanılmaz, havada kurur.

Adım 1: DEHYDRATOR, manikür sırasında tırnağa hapsolan nemi kurutarak, ojenin yapışkanlığını arttırır.

Adım 2: BASE COAT, alt katman, ojenin tırnağı lekelemesini engelleyen koruyucu bir tabakadır.

Adım 3: HAFTALIK OJE, iki kat olarak sürülür ve havada kurur.

Adım 4: TOP COAT, ojenin üzerine ve tırnak uçlarına sürülür ve havada kuruması beklenir.

Haftalık Oje nasıl çıkartılır?

Bir pamuk üzerine aseton dökülerek temizlenir.

Renkleri karıştırabilir miyim?

Renkleri bir şişe içerisinde karıştırarak kendi renginizi oluşturabilirsiniz.

Haftalık Oje’yi bireysel olarak kullanmak mümkün müdür?

Haftalık ojeyi yan ürünleri ile birlikte evde bireysel olarak kullanmak mümkündür. Havada kuruduğu için herhangi bir makinaya gerek yoktur.

Eğitim veriyor musunuz?

Kurumumuzda uzman eğitmenlerimiz tarafından ihtiyaç duyan müşterilerimize veya müşterilerimizin personeline eğitim verilebilmektedir.

Eğitimlere nasıl katılabilirim?

İnternet sitemiz üzerinde ”Akademi” bölümünden eğitim programlarını inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading