Kalıcı Oje Kadınların Hayatını Kolaylaştırıyor

Zamanın altın kadar değerli olduğu günümüzde, kadınların zamandan kazanç sağlayacağı bir teknoloji; “kalıcı oje”..

Sosyal hayatta aktif olarak rol alan, çalışan, okuyan, kariyer yapan günümüz kadını, aynı zamanda kendinin, evinin, çevresinin, işinin, eşinin ve çocuklarının isteklerine, yoğun bir şekilde cevap vermeye çabalamaktadır. Ve en önemli ihtiyaçları da, şüphesiz ki zaman ve daima bakımlı olabilmektir. Dolayısıyla, eğer sık sık tırnaklarınızdaki ojeleri değiştirmek istemiyorsanız ve/veya genellikle uzun sürelerle hep aynı renkleri kullanmayı tercih ediyorsanız, ojelerinizin çatlaması, atması, sıyrılması, dökülmesi, solması vs. neticesinde sürekli olarak oje tazelemek, çıkarmak, sürmek oldukça rahatsız edici bir durumdur.

Tırnak Süsleme Sanatı

Farklı bir sanat türü; tırnak süsleme sanatı

Ojeler bakımlı bayanların güzelliğini tamamlayan en güzel renklerden. Tırnaklara düz renkli oje sürme dönemi Nail Art akımıyla tarih olacağa benziyor. Bir kaç sezondur yurt dışında popüler olan ve yavaş yavaş ülkemizde de popüler olmaya başlayan Nail Art, tırnaklarınızla kendinizi basit bir şekilde ifade edebilmenizi sağlıyor.

Birer Kahve Alır mısınız?

İtalyan ya da Fransız kahveleri dünyaca ünlüdür. Türk kahvesi ise başlı başına başka bir kültürdür. Siz de kahve sevenlerdenseniz, Cafe Cuccio koleksiyonu tam size göre…

Kahve ağacının ilk bulunduğu yer olan Habeşistan’ın Kaffa yöresinin Arapça karşılığı “qahwah ” dır. Araplar bugün bilinen kahveyi henüz tanımıyorken kelime keyif veren içki, şarap anlamında kullanmaktaydı. Bugünkü anlamını 14. yüzyılda kazanmaya başlamıştır. Bu Türkçe’de “kahve”ye dönüşmüş, buradan da Avrupa’da café, caffe, koffie, coffee, koffie, Kaffee şekline gelmiştir.

2016 Oscar Ödül Töreni

88. Akademi Ödülleri, pazar gecesi Kaliforniya’da gerçekleşen bir törenle sahiplerini buldu. Farklı kategorilerde pek çok ödül dağıtılırken, gecede En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi Brie Larson, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi ise Alicia Vikander oldu.

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının kırmızı halıda boy gösterdiği gecede, birbirinden güzel aktristler şıklık yarışına girdi. Jennifer Lawrence’tan Lady Gaga’ya birbirinden farklı, stil sahibi isimler, kırmızı halıda boy gösterdi. Göğüs dekoltesi ya da yırtmacı olan ve bedenleri saran kıyafetlerin tercih edildiği geceye, Charlize Theron ve Cate Blanchhett şıklıklarıyla damga vurdu.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading