CTK KOZMETİK

Daha çok, metropollerde yaşayan, eğitimli, bilinçli, çalışan, sosyalleşen günümüz insanının en büyük tutkularından biri, daha güzel ve bakımlı görünebilmektir. Dolayısıyla, kişisel bakım ürünlerine yönelik artan büyük bir talep mevcuttur. Ülkemizde, kozmetik sektörü, son yıllarda, ekonomik krizlerden bağımsız, her yıl, en az %10’un üzerinde büyüme göstermesine rağmen, ortalama kişi başına kişisel bakım ürünleri harcaması bakımından, Avrupa ülkelerine kıyasla, dörtte bir oranında geri kalmış durumdadır. Bu ihtiyaca, bir nebze de olsa deva olabilmek amacıyla kurulmuş olan şirketimiz, 2012 yılından beri kurumsal yönetim ilkelerine bağlı olarak, kozmetik sektöründe faaliyette bulunmaktadır.

CTK Kozmetik, 2015 yılında misyonunu, küresel ölçekte girişimci bir firma olmak ve vizyonunu da istihdama, eğitime, kalifiye insan gücüne katkıda bulunarak, Türk tüketicisine insan sağlığına uygun, doğal çevreye zarar vermeyen, en kaliteli ürünleri, en rekabetçi fiyatlarla sunmak şeklinde yenileyerek bir dünya markası olan “Star Nail International”i Türkiye’de temsil etmeye başlamıştır.

Dünyaca ünlü markaları sizler için Türkiye'ye getiriyoruz!

“Star Nail International” 1981 yılında, ABD’nin Kaliforniya Eyaletinde, Los Angeles şehrindeki, Venedik kumsalında, tüm sermayesi sadece bir bavul dolusu kozmetik ürün ile faaliyete başlamıştır. 1986 yılında ABD’nin ilk “500 Anonim Şirketi” içerisinde “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görülmüştür. 1999 yılında da “Cuccio Naturale” markası altında doğal tırnak, el ve ayak bakımı ürünleri üretimine başlamıştır. Bugün, yüzlerce milyon dolarlık dünyanın en büyük el, ayak ve vücut bakım ürünleri üreticisi haline gelmiştir. Ürünleri ise dünya genelinde en üst seviyede hizmet veren SPA ve güzellik salonlarda kullanılmaktadır. 

Firma, büyük bilgi birikimi ve tecrübesiyle güzellik endüstrisini geliştirmeye ve eğilimleri belirlemeye gayret göstermektedir. Misyonu ise yüksek kalite ve katma değere sahip yenilikçi ürünler üreterek güzellik uzmanlarının işlerini kolaylaştırıp, profesyonel uygulamalarından zevk almalarını sağlamaktır. Hedefimiz, iş veya çözüm ortaklarımız ile müşterilerimizin beklentileriyle uyumlubir şekilde, hayat ve kazançlarını, şirketimizin faaliyetleriyle ilgili olarak iyileştirip, yükseltirken en iyi hizmeti, istikrarlı, güvenilir ve saygın bir biçimde sunmaktır.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading