Cuccio Naturale/ Body Butter Wash

 

Hand And Body wash/ Hem El Sabunu Hem Duş Jeli

Geçtiğimiz günlerde  CUCCIO tarafından  gönderilen  paketten çıkan mis kokulu  ürünlerden birisi  olan  Cuccio Naturale Milk & Honey   duş  jeli   sağlıklı hücre yenilemesini  sağlarken,  bitkisel özleri  sayesinde   daha yumuşak,  daha sağlıklı  bir  cilde  kavuşmayı  sağlıyor. Özellikle  kuru ciltlerin  severek kullanacağı bir  ürün.  Cilde  nüfus ettiği anda  cildi nemlendirmesi ve  içerdiği partekülleri   sayesinde  cilde  peeling  etkisi  yapması  ürünü  severek kullanmamı  sağladı. Vücudun en kuru alanlarında bile  özellikle dirsekler ve  dizlere  anında  etki ediyor.

Cuccio Naturale  Milk & Honey  Duş Jeli faydaları ve kokusu ile  en çok tercih edilen ürünlerinden birisidir.

Cuccio Naturale, doğal özlerden oluşan aromaları ile dünya çapında   kendisini ispat etmiştir. Aromaların kokusunun uzun süre kalıcı olmasının en temel sebebi, meyve taneciklerinin ürün   içerisinde saklanıyor olmasıdır.

Balı  cilde uygulandığınızda leke olan yerlerin yok olmasını sağlar. Cildin parlamasını ve temizlenmesini de sağlayan bal, derinlemesine nemlendirme  etkisi yaratır.

B12 vitamini içeren sütün cilde etkisi, cilt kuruluğunu azaltırken yaşlanmayı

yavaşlatır. Gözenekleri sıkılaştırarak uzun süre nemli kalmasını sağlar.

Tüm bu etkenlerin Cuccio Body Wash içerisinde bulunuyor olması cilt

sağlığınız için mükemmel bir çözüm.

Ürün  pompalı,  plastik  şişede sunuluyor.  Bu da  ürünün  kullanırken  kullanım  kolaylığını  ve  hijyen  olmasını sağlıyor.

Ürünlerin tamamına www.cuccioturkey.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Facebook sayfası: cuccioturkeyctk

İnstagram Sayfası: cuccioturkeyctk

Twitter Sayfası: cuccioturkeyctk

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.