Cuccio Nail Solutions / 7 Saniyede Oje Kurutucu

Oje uygulamasının elleri güzelleştirdiği bir gerçek. Ancak dikkatli uygulanmayıp tırnak kenarlarına taşan ojeler ya da  uygulama sonucu bozulmuş manikürler tam tersi etki yaparak hoş olmayan görünümlere yol açıyorlar. Bir diğer sorun ise oje sürüldükten sonra üzerinde oluşan çizikler ve diğer bozulmalar…

Ekstra bir ürün kullanmazsam gün içerisinde bir şekilde bozuluyor diye sürmediğim ojelerin kaderi geceler ise nevresim izleriyle bozulmak oluyor. Bu durumla baş etmek için kullandığım ürünlerin başında oje kurutucu ürünler geliyor. Piyasada işini gerçekten iyi yapan kurutucu zor bulunduğu gibi aynı anda birkaç işlevi olanını bulmak mümkün değil.

Cuccio Nail Solutions/ Super 7 Second Reactive Top Coat, oje üzerine uygulanan çok işlevli bir üst katman. Süper hızlı kuruyan formülü ile oje rengini korumanın yepyeni bir yolu oluyor. Uygulanan ojeye yüksek parlaklıkta bir bitiş ve uzun süre dayanıklılık kazandıran bu cilanın içeriğinde foton aktivatörü ve hızlı hareket eden monomerler bulunuyor. Bu da doğal ışık ile süper hızlı reaksiyona geçerek sadece 7 saniyede rengi mühürleyerek koruyucu bir katman oluşturuyor.  Top Coat özelliği sayesinde üzerine uyguladığı ojenin hemen kurumasının yanında çizik ve çatlak oluşmasını önlüyor. Bunun dışında ojeyi 7 saniyede kurutması zamandan tasarruf sağlıyor.