2016 Oscar Ödülleri

2016 Oscar Ödül Gecesi’nin kırmızı halı şıklığını yakalamaya hazır mısınız?

88. Akademi Ödülleri, pazar gecesi Kaliforniya’da gerçekleşen bir törenle sahiplerini buldu. Farklı kategorilerde pek çok ödül dağıtılırken, gecede En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi Brie Larson, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi ise Alicia Vikander oldu.

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının kırmızı halıda boy gösterdiği gecede, birbirinden güzel aktristler şıklık yarışına girdi. Jennifer Lawrence’tan Lady Gaga’ya birbirinden farklı, stil sahibi isimler, kırmızı halıda boy gösterdi. Göğüs dekoltesi ya da yırtmacı olan ve bedenleri saran kıyafetlerin tercih edildiği geceye, Charlize Theron ve Cate Blanchhett şıklıklarıyla damga vurdu.

charlize-theron

Gecenin en şık isimleri, kıyafetlerinin yanı sıra kırmızının gücünü ve canlılığını tırnaklarına taşıdılar. Farklı tasarım kıyafetlere eşlik eden kırmızı tırnaklar, adeta birbirleri ile yarıştı.

Sizde bu şıklığı tırnaklarınızda görmek istiyorsanız, Cuccio Colour’ın kırmızı serisi tam size göre. Özel jel malzemeden üretilerek, UV teknolojisinin kullanıldığı, naturel yapısı, göz alıcı parlaklığı ve uzun süren kalıcılığı ile Cuccio Colour kalıcı oje, gece boyu tırnaklarınızın güzelliğiyle göz kamaştırmanızı sağlar.